Finalistit

NimiOppilaitosLaji
Amanda AaltoTampereen seudun ammattiopisto TreduP3 Asiakaspalvelu ja myynti
Markus AaltoHyria Koulutus Oy205 Tietokoneet ja -verkot
Matilda AhlgrenOptima samkommun501 Leipuri-kondiittori
Riikka AhonenKoulutuskeskus Salpaus501 Leipuri-kondiittori
Elias AkialaEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia310 Yrittäjyys
Jenni AlanenEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia312 Matkailu
Roni AnnalaEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia102 Autokorinkorjaus
Artturi AnttilaNovida – ammattiopisto ja lukio104 Kuljetuslogistiikka
Kosti ArvolaHyria Koulutus Oy205 Tietokoneet ja -verkot
Samuli AsikainenKoulutuskeskus Salpaus601 Automaatioasennus
Anssi AsikkalaJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia306 Puhdistuspalvelu
Sebastian BengsVamia310 Yrittäjyys
Axel BlomqvistAxxell Utbildning ab206 Verkkosivujen tuottaminen
Aleksi BoströmLänsirannikon Koulutus Oy WinNova314 Turvallisuusala
Ben BoströmOptima samkommun401 Huonekalupuuseppä
Elias BraggeKouvolan seudun ammattiopisto KSAO602 Elektroniikka ja robotiikka
Elin BrobergYrkesinstitutet Prakticum502 Kokki
Blert BullatovciStadin ammatti- ja aikuisopisto302 Hiusmuotoilu
Edvard Busck-NielsenYrkesinstitutet Prakticum206 Verkkosivujen tuottaminen
Arben DibraniEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia410 Viherrakentaminen
Halime DurmishiPerho Liiketalousopisto301 Asiakaspalvelu ja myynti
Nikke ErikssonVamia407 Talonrakennus, kirvestyöt
Miro ErävesiValkeakosken ammattiopisto308 Visuaalinen myyntityö
Meiju EskelinenSavon ammattiopisto605 Levy ja hitsaus
Micke EsselströmEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia201 CAD-suunnittelu
Krista EteläkariJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia502 Kokki
Narges FaizeiStadin ammatti- ja aikuisopisto302 Hiusmuotoilu
Topi HaapaniemiOSAO606 Kappaletavara-automaatio
Lydia HagkvistOptima samkommun303 Kauneudenhoito
Roni HaikaraTampereen seudun ammattiopisto Tredu104 Kuljetuslogistiikka
Roope HakanenKoulutuskeskus Salpaus301 Asiakaspalvelu ja myynti
Joni HakolaAmmattiopisto SpesiaP2 Logistiikka
Sarianna HarstelaPohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria601 Automaatioasennus
Atte HatakkaJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia310 Yrittäjyys
Natalie HayashiStadin ammatti- ja aikuisopisto504 Tarjoilija
Ella HeikkinenValkeakosken ammattiopisto310 Yrittäjyys
Joonas HeimonenSavon ammattiopisto204 Tietojenkäsittely
Onni HeinoKoulutuskeskus Salpaus313 Taloushallinto
Tinka HeinoKeski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda304 Floristiikka
John HellstenOptima samkommun401 Huonekalupuuseppä
Veera HellströmLänsirannikon Koulutus Oy WinNova502 Kokki
Hannu HelveSavon ammattiopisto603 CNC-koneistus
Evert HelviläEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia407 Talonrakennus, kirvestyöt
Valtteri HietalaKeski-Pohjanmaan koulutusyhtymä606 Kappaletavara-automaatio
Jere HietanenMercuria Kauppiaitten Kauppaoppilaitos310 Yrittäjyys
Janne HietarantaTampereen seudun ammattiopisto Tredu401 Huonekalupuuseppä
Roosa HiltunenStadin ammatti- ja aikuisopisto203 Mediasuunnittelu
Jussi HintsalaOSAO606 Kappaletavara-automaatio
Tanaporn HirvonenPohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria306 Puhdistuspalvelu
Joona HuotariHyria Koulutus Oy205 Tietokoneet ja -verkot
Reko HuttunenYlä-Savon koulutuskuntayhtymä104 Kuljetuslogistiikka
Jonne HyttinenJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia408 Talonrakennus, muuraus ja laatoitus
Akseli HäkliTampereen seudun ammattiopisto Tredu606 Kappaletavara-automaatio
Jami HämäläinenJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia102 Autokorinkorjaus
Ooke IkäheimoKoulutuskeskus Jedu605 Levy ja hitsaus
Ossi IlonenVantaan ammattiopisto Varia408 Talonrakennus, muuraus ja laatoitus
Pinja ImmonenAmmattiopisto LuoviP2 Logistiikka
Saara ImpolaTampereen seudun ammattiopisto Tredu501 Leipuri-kondiittori
Emma IngmanYrkesakademin i Österbotten308 Visuaalinen myyntityö
Iiro Iso-JunnoKoulutuskeskus Jedu605 Levy ja hitsaus
Kristian Iso-JunnoKoulutuskeskus Salpaus605 Levy ja hitsaus
Eetu IsolaKoulutuskeskus Jedu602 Elektroniikka ja robotiikka
Sami JaakolaOSAO103 Automaalaus
Aatu JanhunenJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia104 Kuljetuslogistiikka
Susanna JanssonTAO Turun Ammattiopistosäätiö404 Maalaus ja tapetointi
Ellinora JarioKiipulan ammattiopistoP3 Asiakaspalvelu ja myynti
Rasmus JaskariValkeakosken ammattiopisto310 Yrittäjyys
Niko JekkonenSavon ammattiopisto301 Asiakaspalvelu ja myynti
Rasmus JokiSASKY koulutuskuntayhtymä / Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos401 Huonekalupuuseppä
Eemeli JokinenAmmattiopisto Lappia402 Ilmastointiasennus
Lauri JokinenHyria Koulutus Oy205 Tietokoneet ja -verkot
Oskari JukarainenJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia405 Putkiasennus
Elias JuopperiOSAO606 Kappaletavara-automaatio
Micke JuslinTTS Työtehoseura411 Infrarakentaminen
Nea JussilaTampereen seudun ammattiopisto Tredu310 Yrittäjyys
Aino JuutilainenKoulutuskeskus Salpaus307 Vaatteenvalmistus
Emmi JuvonenKeski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda312 Matkailu
Henna JylhänkangasAmmattiopisto Lappia501 Leipuri-kondiittori
Jami JylänkiJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia407 Talonrakennus, kirvestyöt
Severi JärvinenTampereen seudun ammattiopisto Tredu102 Autokorinkorjaus
Jasmiina KaarivaaraOSAO313 Taloushallinto
Joni KallioTampereen seudun ammattiopisto Tredu406 Sähköasennus
Aleksi KalliokoskiJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia504 Tarjoilija
Riku KalliokoskiKeski-Pohjanmaan koulutusyhtymä601 Automaatioasennus
Markus KalliosalmiAmmattiopisto Lappia402 Ilmastointiasennus
Tiia KananenKainuun ammattiopisto312 Matkailu
Arttu KangasOSAO314 Turvallisuusala
Henri KangasLänsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia405 Putkiasennus
Janne KarhunenAmmattiopisto LuoviP1 Puhdistuspalvelu
Julia KarlstedtYrkesakademin i Österbotten305 Lähihoitaja
Hanna KarénTurun ammatti-instituutti102 Autokorinkorjaus
Jenna KatilaVamia303 Kauneudenhoito
Jenna KattilakoskiOptima samkommun501 Leipuri-kondiittori
Iiris KaukonenTampereen seudun ammattiopisto Tredu504 Tarjoilija
Arto KauppinenSavon ammattiopisto410 Viherrakentaminen
Aleksi KeinonenJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia202 Mediatekniikka
Eetu KekkonenJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia402 Ilmastointiasennus
Jeremia KekkonenOmnia204 Tietojenkäsittely
Noora KekkonenJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia202 Mediatekniikka
Emilia KeränenKoulutuskeskus Brahe404 Maalaus ja tapetointi
Arttu Keski-KorpiKoulutuskeskus Jedu605 Levy ja hitsaus
Janne KetolaVamia603 CNC-koneistus
Maria KettunenPohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria313 Taloushallinto
Venla KiiskinenLapin koulutuskeskus Redu312 Matkailu
Emmi KilponenKainuun ammattiopisto312 Matkailu
Jonna KirvesKoulutuskeskus Brahe310 Yrittäjyys
Petra KitunenPohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria314 Turvallisuusala
Niko KiukasEtelä-Savon ammattiopisto101 Ajoneuvotekniikka
Paulus KiveläOSAO602 Elektroniikka ja robotiikka
Tuuli KiveläTampereen seudun ammattiopisto Tredu504 Tarjoilija
Emilia KivikoskiTurun ammatti-instituutti202 Mediatekniikka
Angelika KlemetsYrkesakademin i Österbotten308 Visuaalinen myyntityö
Alec KoivanenTampereen seudun ammattiopisto Tredu206 Verkkosivujen tuottaminen
Aapo KoivuEtelä-Kymenlaakson ammattiopisto411 Infrarakentaminen
Jani KoivulaEtelä-Kymenlaakson ammattiopisto411 Infrarakentaminen
Iida KonttinenTampereen seudun ammattiopisto Tredu301 Asiakaspalvelu ja myynti
Valtteri KorhonenJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia602 Elektroniikka ja robotiikka
Nelli KortelainenEtelä-Kymenlaakson ammattiopisto504 Tarjoilija
Riku KoskelaVamia101 Ajoneuvotekniikka
Heidi KosonenEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia312 Matkailu
Edgar KovalEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia410 Viherrakentaminen
Matias KronlundYrkesinstitutet Prakticum206 Verkkosivujen tuottaminen
Veeti KujansuuLänsirannikon Koulutus Oy WinNova405 Putkiasennus
Tatu KumpulainenKoulutuskeskus Salpaus601 Automaatioasennus
Timo KuronenPohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria406 Sähköasennus
Helmi KuuselaLapin koulutuskeskus Redu312 Matkailu
Julia KuuselaTurun ammatti-instituutti502 Kokki
Vera KuusinenNovida – ammattiopisto ja lukio303 Kauneudenhoito
Taru KuuttiLänsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia305 Lähihoitaja
Aada KyyhkynenCareeria302 Hiusmuotoilu
Joel KähkönenTampereen seudun ammattiopisto Tredu606 Kappaletavara-automaatio
Ellen KälkäjäOSAO307 Vaatteenvalmistus
Jari KärkinenKiipulan ammattiopistoP2 Logistiikka
Lotta KärkkäinenAmmattiopisto SpesiaP1 Puhdistuspalvelu
Elias KäyhköJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia104 Kuljetuslogistiikka
Jaakko KäyhköJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia204 Tietojenkäsittely
Meri-Tuuli LaaksonenTurun ammatti-instituutti603 CNC-koneistus
Iiris LahdelmaAmmattiopisto LiveP1 Puhdistuspalvelu
Juho LahtiSASKY koulutuskuntayhtymä / Ammatti-instituutti Iisakki101 Ajoneuvotekniikka
Mira LahtinenTampereen seudun ammattiopisto Tredu301 Asiakaspalvelu ja myynti
Liinu LaitinenKouvolan seudun ammattiopisto KSAO302 Hiusmuotoilu
Milla LaitinenAmmattiopisto SpesiaP1 Puhdistuspalvelu
Herkko LajasHyria Koulutus Oy205 Tietokoneet ja -verkot
Elina LampiSeinäjoen koulutuskuntayhtymä Sedu305 Lähihoitaja
Sami LarilahtiSavon ammattiopisto502 Kokki
Veera LaukkanenJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia411 Infrarakentaminen
Kimi LaurilaKoulutuskeskus Brahe203 Mediasuunnittelu
Akseli LehkonenEtelä-Savon ammattiopisto406 Sähköasennus
Hanno LehtiniemiStadin ammatti- ja aikuisopisto201 CAD-suunnittelu
Toni LehtoPohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria314 Turvallisuusala
Juho LehtomäkiEtelä-Kymenlaakson ammattiopisto411 Infrarakentaminen
Julia LehtonenTampereen seudun ammattiopisto Tredu310 Yrittäjyys
Sami LeinoKiipulan ammattiopistoP2 Logistiikka
Jasper LeppäläAmmattiopisto Lappia201 CAD-suunnittelu
Heidi LeppänenJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia306 Puhdistuspalvelu
Aleksi LiimattaPohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria313 Taloushallinto
Nico LillebergAmmattiopisto Lappia406 Sähköasennus
Jenita LindholmTurun ammatti-instituutti307 Vaatteenvalmistus
Roosa LindroosAmmattiopisto SpesiaP1 Puhdistuspalvelu
Andrea LindvallOptima samkommun313 Taloushallinto
Daniel LukkarilaJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia204 Tietojenkäsittely
Aron LukkarinenTampereen seudun ammattiopisto Tredu405 Putkiasennus
Niko LundqvistNovida – ammattiopisto ja lukio406 Sähköasennus
Juho LuokkanenOSAO105 Metsäkoneen käyttö
Eelis LynneTurun ammatti-instituutti206 Verkkosivujen tuottaminen
Miska LähdemäkiLänsirannikon Koulutus Oy WinNova405 Putkiasennus
Milla LänsikallioKoulutuskeskus Brahe310 Yrittäjyys
Minttu MakkonenEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia307 Vaatteenvalmistus
Samuel MarjanenPohjoisen Keski-Suomen ammattiopisto407 Talonrakennus, kirvestyöt
Emmi MartikainenKoulutuskeskus Salpaus312 Matkailu
Juha MarttalaKoulutuskeskus Jedu401 Huonekalupuuseppä
Ragnar MarttalaKeski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda401 Huonekalupuuseppä
Taneli MarttilaEtelä-Savon ammattiopisto103 Automaalaus
Lenni MatilainenEtelä-Savon ammattiopisto408 Talonrakennus, muuraus ja laatoitus
Nenna MatsonAmmattiopisto LiveP3 Asiakaspalvelu ja myynti
Tiia MattssonEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia310 Yrittäjyys
Matias MehtäläKeski-Pohjanmaan koulutusyhtymä601 Automaatioasennus
Paavo MeriHyria Koulutus Oy205 Tietokoneet ja -verkot
Heikki MiinalainenBusiness College Helsinki206 Verkkosivujen tuottaminen
Emil MirzoevJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia310 Yrittäjyys
Jere MoilanenJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia411 Infrarakentaminen
Roosa MustonenTurun ammatti-instituutti305 Lähihoitaja
Teemu MuttonenEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia201 CAD-suunnittelu
Ida MyllysCareeria203 Mediasuunnittelu
Joenna MyyryläinenStadin ammatti- ja aikuisopisto203 Mediasuunnittelu
Eeva MäenpääEtelä-Kymenlaakson ammattiopisto504 Tarjoilija
Eetu MäkeläRaision seudun koulutuskuntayhtymä Raseko502 Kokki
Justus MäkeläKoulutuskeskus Salpaus605 Levy ja hitsaus
Tiia MäkinenValkeakosken ammattiopisto302 Hiusmuotoilu
Onni MäntyläKeski-Pohjanmaan koulutusyhtymä105 Metsäkoneen käyttö
Mohamad NanaiStadin ammatti- ja aikuisopisto202 Mediatekniikka
Mykola NaumenkoPerho Liiketalousopisto204 Tietojenkäsittely
Emmi NiemiEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia201 CAD-suunnittelu
Jere NiemiKouvolan seudun ammattiopisto KSAO602 Elektroniikka ja robotiikka
Aleksi NieminenPerho Liiketalousopisto204 Tietojenkäsittely
Karoliina NieminenSASKY koulutuskuntayhtymä / Huittisten ammatti- ja yrittäjäopisto304 Floristiikka
Juhani NiinijärviTurun ammatti-instituutti502 Kokki
Elise NikulaStadin ammatti- ja aikuisopisto307 Vaatteenvalmistus
Pinja NiskanenKoulutuskuntayhtymä Tavastia404 Maalaus ja tapetointi
Nuutti NordlundKeski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda314 Turvallisuusala
Jennifer NorrvikYrkesakademin i Österbotten404 Maalaus ja tapetointi
Riina NurmiTampereen seudun ammattiopisto Tredu313 Taloushallinto
Elisa NylundTampereen seudun ammattiopisto Tredu308 Visuaalinen myyntityö
Timo NyrönenJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia301 Asiakaspalvelu ja myynti
Roni OjalaRaision seudun koulutuskuntayhtymä Raseko101 Ajoneuvotekniikka
Aino OksanenHyria Koulutus Oy314 Turvallisuusala
Pinja OvaskaNovida – ammattiopisto ja lukio303 Kauneudenhoito
Markus PalokangasTurun ammatti-instituutti603 CNC-koneistus
Juho PalomäkiLänsirannikon Koulutus Oy WinNova105 Metsäkoneen käyttö
Kasper ParkkinenAmmattiopisto SpesiaP3 Asiakaspalvelu ja myynti
Tuukka ParonenMercuria Kauppiaitten Kauppaoppilaitos310 Yrittäjyys
Niilo PartanenAmmattiopisto Lappia408 Talonrakennus, muuraus ja laatoitus
Benjam PartioPohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria602 Elektroniikka ja robotiikka
Eetu ParviainenPohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria105 Metsäkoneen käyttö
Jere PekkarinenRaision seudun koulutuskuntayhtymä Raseko502 Kokki
Tommi PeltonenKoulutuskuntayhtymä Tavastia104 Kuljetuslogistiikka
Anni PenttinenKouvolan seudun ammattiopisto KSAO303 Kauneudenhoito
Oona PenttinenKoulutuskeskus Salpaus501 Leipuri-kondiittori
Ilo PesonenLänsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia401 Huonekalupuuseppä
Laura PiipponenPohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria308 Visuaalinen myyntityö
Jami PohjankoskiKoulutuskeskus Salpaus204 Tietojenkäsittely
Aleksi PohjolaSeinäjoen koulutuskuntayhtymä Sedu105 Metsäkoneen käyttö
Veera PousiEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia203 Mediasuunnittelu
Miisa PoutanenTurun ammatti-instituutti504 Tarjoilija
Taru PuputtiCareeria203 Mediasuunnittelu
Elina PärgmaStadin ammatti- ja aikuisopisto404 Maalaus ja tapetointi
Teemu PääkköKainuun ammattiopisto602 Elektroniikka ja robotiikka
Eetu PölönenPohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria402 Ilmastointiasennus
Pinja PöyryJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia203 Mediasuunnittelu
Mikko RaitalaNovida – ammattiopisto ja lukio104 Kuljetuslogistiikka
Kristian RannikkoTampereen seudun ammattiopisto Tredu103 Automaalaus
Ossi RantaJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia202 Mediatekniikka
Ella RantalaKoulutuskeskus Jedu305 Lähihoitaja
Vilma RapakkoLapin koulutuskeskus Redu404 Maalaus ja tapetointi
Erik RauhalaOptima samkommun606 Kappaletavara-automaatio
Johannes RaulamoTampereen seudun ammattiopisto Tredu104 Kuljetuslogistiikka
Aino RaunioKoulutuskeskus Salpaus305 Lähihoitaja
Vilma RautanenKeski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda312 Matkailu
Niclas RavanttiEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia102 Autokorinkorjaus
Aada ReijonenSavon ammattiopisto308 Visuaalinen myyntityö
Suvi ReijonenPohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria314 Turvallisuusala
Olli RemesKainuun ammattiopisto603 CNC-koneistus
Eerik RimpiläinenKainuun ammattiopisto603 CNC-koneistus
Ella RossJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia307 Vaatteenvalmistus
Anni RuokolaKouvolan seudun ammattiopisto KSAO303 Kauneudenhoito
Santeri RuokonenKoulutuskeskus Salpaus502 Kokki
Tommi RytkönenKeski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda304 Floristiikka
Veikka RöyttäAmmattiopisto Lappia405 Putkiasennus
Tea SaarelaEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia306 Puhdistuspalvelu
Anton SaarelainenTurun ammatti-instituutti402 Ilmastointiasennus
Wilhelmiina SaarijärviSASKY koulutuskuntayhtymä / Vammalan ammattikoulu410 Viherrakentaminen
Lasse SaarinenAmmattiopisto LiveP2 Logistiikka
Risto SaastamoinenYlä-Savon koulutuskuntayhtymä405 Putkiasennus
Oona SainioVamia302 Hiusmuotoilu
Emilia SalminenJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia504 Tarjoilija
Saku SalminenKoulutuskeskus Salpaus601 Automaatioasennus
Niklas SaloSASKY koulutuskuntayhtymä / Huittisten ammatti- ja yrittäjäopisto405 Putkiasennus
Jere SalonenHyria Koulutus Oy314 Turvallisuusala
Nico SalovaaraVamia407 Talonrakennus, kirvestyöt
Daniel SandelinVamia310 Yrittäjyys
Tomas SandelinTurun ammatti-instituutti205 Tietokoneet ja -verkot
Roni SeppäläAmmattiopisto SpesiaP2 Logistiikka
Iiro SeppänenPohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria301 Asiakaspalvelu ja myynti
Iivo SetäläAmmattiopisto Lappia201 CAD-suunnittelu
Kalle SeuranenLänsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia601 Automaatioasennus
Oskari SiermalaKoulutuskeskus Jedu605 Levy ja hitsaus
Janyarat SinlapakaenKeski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda502 Kokki
Annika SissiLänsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia404 Maalaus ja tapetointi
Frida SnellmanYrkesakademin i Österbotten305 Lähihoitaja
Iiro SorsaPohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria605 Levy ja hitsaus
Panpen SrirapanSavon ammattiopisto306 Puhdistuspalvelu
Mikko StrömbergJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia601 Automaatioasennus
Jaakko SukuvaaraJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia206 Verkkosivujen tuottaminen
Santeri SuojalaHyria Koulutus Oy301 Asiakaspalvelu ja myynti
Senni SutinenSavon ammattiopisto308 Visuaalinen myyntityö
Annica SvenbladEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia410 Viherrakentaminen
Saku SyrjäläTampereen seudun ammattiopisto Tredu103 Automaalaus
Anniina SällinenJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia303 Kauneudenhoito
Santeri TaavitsainenOSAO606 Kappaletavara-automaatio
Oona TalvitieJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia502 Kokki
Tim TamminenEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia401 Huonekalupuuseppä
Elijas TarakkamäkiOSAO102 Autokorinkorjaus
Niko TarvainenKoulutuskeskus Salpaus502 Kokki
Isabella TaskinenKoulutuskeskus Salpaus313 Taloushallinto
Roosa TaskinenKeski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda502 Kokki
Joonas TervonenKainuun ammattiopisto312 Matkailu
Isabella ThornleyTampereen seudun ammattiopisto TreduP3 Asiakaspalvelu ja myynti
Jasper TialaKeski-Pohjanmaan koulutusyhtymä606 Kappaletavara-automaatio
Venla TiilikainenYrkesinstitutet Prakticum502 Kokki
Vilhelmi TiituTampereen seudun ammattiopisto Tredu310 Yrittäjyys
Leevi ToivonenJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia408 Talonrakennus, muuraus ja laatoitus
Henna TolonenAmmattiopisto Lappia501 Leipuri-kondiittori
Mika TolonenKainuun ammattiopisto411 Infrarakentaminen
Oskari TolppanenYlä-Savon koulutuskuntayhtymä411 Infrarakentaminen
Maija TolviSalon seudun ammattiopisto302 Hiusmuotoilu
Iida-Karoliina TornbergKoulutuskeskus Brahe203 Mediasuunnittelu
Juho TossavainenSavon ammattiopisto502 Kokki
Xinyi TuTampereen seudun ammattiopisto Tredu310 Yrittäjyys
Milja TuiskuLapin koulutuskeskus Redu312 Matkailu
Merili TullilaEspoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia501 Leipuri-kondiittori
Olli TuomikoskiKoulutuskeskus JeduP1 Puhdistuspalvelu
Teemu TuominenLänsirannikon Koulutus Oy WinNova406 Sähköasennus
Joona TuovinenPohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria101 Ajoneuvotekniikka
Sakke TurunenRaision seudun koulutuskuntayhtymä Raseko101 Ajoneuvotekniikka
Jesse UkkonenEtelä-Savon ammattiopisto105 Metsäkoneen käyttö
Vilma UngaAmmattiopisto Lappia404 Maalaus ja tapetointi
Meeri UrpoAmmattiopisto Livia304 Floristiikka
Walter Uusi-IllikainenOSAO406 Sähköasennus
Venla UusiportimoLapin koulutuskeskus Redu312 Matkailu
Tomi VahvaselkäEtelä-Savon ammattiopisto105 Metsäkoneen käyttö
Konsta ValkamaTampereen seudun ammattiopisto Tredu101 Ajoneuvotekniikka
Emil ValtonenTurun ammatti-instituutti402 Ilmastointiasennus
Reko VastamaaTampereen seudun ammattiopisto Tredu105 Metsäkoneen käyttö
Sara VeskoniemiJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia204 Tietojenkäsittely
Jesse VidgrenStadin ammatti- ja aikuisopisto202 Mediatekniikka
Kristian ViitanenAmmattiopisto LiveP3 Asiakaspalvelu ja myynti
Roosa VirtaKoulutuskeskus Jedu302 Hiusmuotoilu
Noora VirtanenLänsirannikon Koulutus Oy WinNova502 Kokki
Joni VähäsöyrinkiKoulutuskeskus Jedu407 Talonrakennus, kirvestyöt
Jenna VäisänenKoulutuskeskus Salpaus312 Matkailu
Veera VäisänenKainuun ammattiopisto312 Matkailu
Oskari VänttiläKeski-Pohjanmaan koulutusyhtymä206 Verkkosivujen tuottaminen
Sebastian VänttiläOSAO313 Taloushallinto
Urho VääräniemiOSAO103 Automaalaus
Samu WahlroosTurun ammatti-instituutti205 Tietokoneet ja -verkot
Jari WörlinKoulutuskeskus Jedu407 Talonrakennus, kirvestyöt
Juho WörlinKoulutuskeskus Jedu407 Talonrakennus, kirvestyöt
Miko-Juhani YleväSeinäjoen koulutuskuntayhtymä Sedu101 Ajoneuvotekniikka
Maija YlikantolaVamia303 Kauneudenhoito
Toni YläoutinenKeski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda406 Sähköasennus
Kiia YlönenJyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia304 Floristiikka
Anni ÄmmänpääOSAO307 Vaatteenvalmistus
Sofia ÅlanderLänsirannikon Koulutus Oy WinNova305 Lähihoitaja
Jaakob ÖstmanOptima samkommun606 Kappaletavara-automaatio

Tapahtuman pääyhteistyökumppanit